Agenda

za 25 aug
Eerste draaidag nieuwe seizoen
vr 07 sept
Openingskamp
Glow 2009
Geschreven door Ronald v/d Kruijs   

glow 2010
Zoals vorige jaar, zijn de plus-scouts ook dit jaar weer naar Glow in Eindhoven geweest. Dit jaar hadden we om 20:00 uur afgesproken in de Vooruitgang te Eindhoven om van daaruit de verschillende verlichte objecten te gaan bezoeken op de fiets. Na een eerste drankje hebben we eerste naar de show op de markt gekeken. Na deze vuurspugende show hebben we onze fietsen gepakt een richting het eerste object gefietst.

De Blob
Aangekomen bij de Blob bleek deze de hartslag van Eindhoven uit te beelden. Onder het genot van een hapje en een drankje, ook dit jaar weer verzorgt door onze altijd charmante moeder van de plus-scuts Ingrid, hebben we een kwartietje naar dit schouwspel zitten kijken. Daarna op naar het volgende.

Het Philipsfabriekje
Deze werd van buiten uitgelicht met allerlei horizontale en verticale strepen. Ook binnen was er een tentoonstelling met Europa als thema. Na een halfuurtje hadden we het hier wel weer gezien en dus verder richting het volgende.

Het hooghuis
Dit gebouw werd d.m.v. lichteffecten gebroken en vervomrd. Zo leek het net alsof het bovenste deel van het gebouw scheef stond t.o.v. het onderste deel. Erg grappig om naar te kijken. Van hieruit gingen we naar,

Het kerkhof
Hier lag de oerude gloeilamp begraven. Wel erg vreemd om 's-avonds laat over een kerkhof te lopen en naar een stukje moderne kunst te kijken. Weer terug bij de fietsen hebben we Ingrid verlost van haar laatste hapjes en dan weer verder ricjting,

Stadhuisplein
Daar middel van het vasthouden van 2 ijzeren staven reageerde de lampen aan het stadhuis op de hartslag van de persoon die de staven vasthield. Nadat enkele van onze leden dit haden uitgeprobeerd zijn we op de fiets gestapt en richting de volgende lokatie gegaan,

Catharinakerk
In de kerk was een raar soort bewegend licht wat onze leden niet echt kon boeien. Helaas en jammer. Snel door naar,

Het Designhuis
In een grote ruimte hingen in een raster en grote partij gloeilampen van een behoorlijk hoog Wattage. De lampen gingen volgens een bepaald patroon aan en uit. Als zo'n lamp aan ging dan hoorde je de spiraal in de lamp trillen. Na dit aanshchouwd te hebben, zijn we nog een drankje gaan drinken in de entree. Volgende lokatie,

NRE
Helaas. Toen we kwamen aanfietsen werd het licht uitgedaan. Snel door nog naar het,

Klooster Marienhage
Hier was een oude wal uitgelicht. Maar ook hier ging al snel het licht uit Het was voor deze avond afgelopen wat Glow betreft Dan nog maar even nakletsen in de kroeg. En dan weer naar huis.

Zeker voor volgende jaar weer een aanrader.

Foto's
Wil je een paar foto's zien, ga dan hier naar toe.